Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Ochrana osobných údajov - Obecné podujatiaVytlačiť
 

Ochrana osobných údajov - Obecné podujatia

Prevádzkovateľ – Obec Kopernica, so sídlom Kopernica 96, 967 01 Kremnica, IČO: 00320749 si Vás dovoľuje informovať, že v čase konania obecných podujatí dôjde na vyhradených miestach k zaznamenávaniu priebehu podujatí audiovizuálnou technikou, ktoré bude uskutočňovať prevádzkovateľ. Vaše osobné údaje vo forme obrazových snímok a obrazovo – zvukových  záznamov prevádzkovateľ spracúva za účelom propagácie podujatia a zdeklarovania jeho priebehu, v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTvorhängeschloß-aus-a-smartphone-und-eu-landkarte-gdpr-metapher-stock-fotos_csp52508934.jpgU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).

Obrazové snímky a obrazovo-zvukové záznamy z podujatia budú zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa: http://www.kopernica.sk/. 


 
 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

www.slovensko.sk

webygroup
ÚvodÚvodná stránka